Powered by ZigaForm version 3.9.8.9.8
Ірпінь, вул. Тургенiвська 81

Пн-Нд з 10.00 до 19.00
Ср - вихідний

Акції Ціни

Послуги

Апарат MeDioStar neXT PRO

Найкраще лазерне обладнання

У нашому медичному центрі використовується тільки найсучасніше обладнання останнього покоління для комфорту та безпеки наших пацієнтів. Саме тому ми використовуємо двохвильовий діодний лазер MeDioStar neXT PRO (Німеччина) для проведення процедури лазерної епіляції, омолодження і відбілювання шкіри, лікування акне. Цей лазер виробництва компанії Asclepion Laser Technologies GmbH – однієї з найбільших європейських виробників медичної техніки з 40-річним досвідом роботи.

MeDioStar neXT PRO – багатофункціональний апарат для лазерної епіляції останнього покоління. Відрізняється безболезненностью проведення маніпуляції та дуже хорошими результатами.

Доданий лазер відповідає “золотому стандарту” лазерної епіляції і має вдосконалену високопотужну технологію подвійного імпульсу.

Основні переваги та особливості

  • Багатофункціональність. Застосовується для будь-якого фототипу шкіри та видаляє волосся будь-якого кольору (крім сивого).
  • Максимальна ефективність. Високопотужний апарат ефективний завдяки наявності кварцового волокна для передачі імпульсу, що запобігає затемненню за рахунок сапфірового покриття, в наслідок чого виключаються пропуски в складно доступних місцях. Довжина імпульсу становить 810-950 нм, а це значить, що він з легкістю руйнує навіть найглибші фолікули волосся.
  • Інноваційна система охолодження. Завдяки вбудованій високопотужнiй системі охолодження нового покоління «Пельтьє» виключається перегрів шкіри та, як наслідок, усуває можливість отримання опіку після процедури.
  • Режим Professional. Дозволяє спеціалісту підібрати та регулювати частоту і потужність імпульсів, виходячи з індивідуальних особливостей та чутливості пацієнта для максимального комфорту наших пацієнтів.
  • Режим Smooth Pulse або “гладкий імпульс” дозволяє якісно провести процедуру за короткий проміжок часу. Виробляється 12 імпульсів в секунду, що гарантує повну обробку ділянки на будь-якій зоні тіла.
Прокласти маршрут
Viber Viber
Viber
Viber
Записатися на прийом
Заявку відправлено!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом