- Проблемна шкіра, акне, постакне;
- Гіперпігментація;
- Хроностаріння, фотостаріння;
- Гравітаційний птоз;
- Підготовчий етап перед іншими глибокими процедурами.
Пн-Нд з 10.00 до 19.00
Пн-Нд з 10.00 до 19.00
Пілінг – це процедура, яка очищає та видаляє поверхневий шар шкіри від ороговілих клітин й лусочок. Завдяки пілінгу в шкірі запускається активне ділення клітин, які беруть участь в прискоренiй регенерації та оновленнi всіх шарів шкіри. Основні дії всіх пілінгів – це омолодження, зволоження та регенерація. На додаток до всього і в залежності від клінічної ситуації пацієнта, процедура спрямована на зміцнення стінок судин, освітлення шкіри, має антисептичну та антибактеріальну дію, а також шліфує рубці.
Пілінг-гоммаж (скатка) – пілінг м’якої кремоподібної текстури застосовується для глибокого очищення шкіри. Не містить жорстких включень і може застосовуватися навіть для самої чутливої шкіри. Видаляє поверхневий шар епідермісу, стоншує роговий шар роблячи шкіру гладкою та еластичною. Добре готує шкіру до подальших косметологічних процедур. Після нанесення на шкіру, крем підсихає, залишаючи плівку. Потім косметолог вологими руками скачує його, очищаючи пори і видаляючи всі ороговілі лусочки. Цей пілінг є щадним, можна проводити в домашніх умовах, 2 рази на тиждень.
Ензимний (ферментний) пілінг – всесезонний пілінг для всіх типів шкіри, який є альтернативою поверхневим кислотним пилингам. Ефективно очищає та розпушує роговий шар епідермісу, посилюючи проникність шкіри, глибоко очищає і звужує пори, покращує колір і структуру шкіри. Стимулює вироблення фібробластів і оновлення клітин, забезпечує омолодження і глибоке зволоження. До складу пілінгу входять екстракти папайї та ананаса, які вітамінізують та добре живлять шкіру. Дія пілінгу заснована на властивостях ферментів розщеплювати кератин (шкірний білок), руйнувати структурні хімічні зв’язки клітин епідермісу і стимулювати відділення рогових лусочок з поверхні шкіри, які легко видаляються за рахунок входять до складу кристалів сахарози. Застосовується 1-2 рази в тиждень.
Азелаїновий пілінг – м’який пілінг, до складу якого входить дикарбонових кислот, що володіє себорегулируючим, кератолiтичним та бактеріостатічним діями. Рекомендується пацієнтам з акне, активно бореться з гіперпігметаціями, вросшим волоссям, філлікулітамі. Можна застосовувати по всьому тілу, а також після механічної або комбінованої чисток, як заспокійливу та антисептичну маску. Періодичність застосування – 1 раз в 1-2 тижні, рекомендований курс – 5-10 процедур.
Пілінги найкраще проводити курсом та в осінньо-зимовий період, коли сонце ще не таке активне. Тоді результат буде довший та ефективніший. Курс поверхневих пілінгів становить 5-7 сеансів, 1 раз в тиждень. З серединними пілінгами все трохи iнакше. До них потрібна предпілінгова пiдготовка, з правильно підібраним домашнім доглядом та постпілінговим доглядом. Рекомендований курс 2-4 процедури, з інтервалом в 3-4 тижні. Дуже важливо після будь-якого пілінгу уникати прямих сонячних променів, не відвідувати солярій та обов’язково користуватися захисними кремами з SPF фактором. Поговоримо трохи про те, які види пілінгів бувають та як вони впливають на шкірний покрив людини.
За глибиною впливу на шкіру:
За засобом впливу на шкіру пілінги діляться на:
Косметолог-естетист. Спеціаліст з естетичної медицини та лазерними технологіями корекції зовнішності. Закінчила НМУ ім. Богомольця за спеціальністю “Стоматологія”. Сертифікований фахівець з ін’єкційних методик.