Powered by ZigaForm version 3.9.8.9.8
Ірпінь, вул. Тургенiвська 81

Пн-Нд з 10.00 до 19.00

Калькулятор процедур

Лазерна епіляція

Для жінок
Для чоловіків
Обличчя повністю: 580 грн.
Час проведення: 30 хв.
Шия: 280 грн.
Час проведення: 20 хв.
Пахви: 330 грн.
Час проведення: 20 хв.
Спина: 1300 грн.
Час проведення: 45 хв.
Груди: 500 грн.
Час проведення: 20 хв.
Живiт: 500 грн.
Час проведення: 30 хв.
Сiдницi: 730 грн.
Час проведення: 45 хв.
Глибоке бікіні: 970 грн.
Час проведення: 30 хв.
Руки повністю: 810 грн.
Час проведення: 40 хв.
Кисті рук: 110 грн.
Час проведення: 10 хв.
Ноги повнiстю: 1520 грн.
Час проведення: 60 хв.
Пальцi нiг: 200 грн.
Час проведення: 15 хв.
Обличчя повнiстю: 680 грн.
Час проведення: 30 хв.
Шия: 310 грн.
Час проведення: 20 хв.
Пахви: 380 грн.
Час проведення: 20 хв.
Спина: 1300 грн.
Час проведення: 40 хв.
Груди: 700 грн.
Час проведення: 20 хв.
Живiт: 950 грн.
Час проведення: 30 хв.
Сідниці: 730 грн.
Час проведення: 45 хв.
Глибоке бiкiнi: 1100 грн.
Час проведення: 35 хв.
Руки повнiстю: 950 грн.
Час проведення: 40 хв.
Кiстi рук: 200 грн.
Час проведення: 100 хв.
Ноги повнiстю: 1700 грн.
Час проведення: 60 хв.
Пальцi нiг: 200 грн.
Час проведення: 15 хв.

АКЦІЯ! 7 найпопулярніших комплексів процедур зі знижкою -40% 

Акція діє на першу процедуру комплексу. Далі пацієнт отримує знижку -20% на всі наступні процедури комплексу. (В разі виконання рекомендацій фахівців щодо дотримання записи на наступні курси. Детальніше уточнюйте на консультації).

На будь-якій ділянці тіла

Одна з основних та популярних процедур в сфері естетичної медицини є лазерна епіляція. Процедура дуже затребувана як у жінок, так і у чоловіків через помітний та бажаний результат вже після першої процедури.

У нашому медичному центрі ми надаємо великий спектр послуг апаратної косметології за дуже прийнятними цінами, при цьому наші висококваліфіковані фахівці гарантують якісний результат.

Дiодний лазер істотно відрізняється від інших існуючих варіантів епіляції. Завдяки йому ви назавжди зможете позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла.

Переваги лазерної епіляції, на відміну від електроепіляції або елос-епіляції (тут використовується електричний струм) полягають в безболісному, ефективному та швидкому видаленні волосся.

MedioStar Next Pro – перлина лазерної епіляції

Високотехнологічний та сучасний діодний лазер останнього покоління, розроблений в Німеччині компанією ASCLEPION TECHNOLOGIES – найбільший виробник медичної техніки на світовому ринку з понад 40-річним досвідом. Багатофункціональний апарат призначений не тільки для швидкого та ефективного видалення волосся, судин, а також відмінно бореться з ранніми ознаками старіння.

Особливості діодного лазера MedioStar Next Pro:

 • Є лідером на світовому ринку. Підходить для будь-якого фототипу шкіри, видаляє волосся будь-якого кольору.
 • В основу лазера закладена потужна технологія подвійного імпульсу, тому крім епіляції надає яскраво виражений ліфтинг і омолодження шкіри, видаляє судинні сітки, ефективно бореться з акне і гіперпігметаціями.
 • Безболісність процедури полягає у вбудованій системі охолодження “Пельтьє”, яка не дає тканинам нагріватися і виключає опіки.
Дізнатися більше

Підготовка до процедури

Дорогі дівчата, слід дотримуватися кількох простих правил для того, щоб отримати максимальний ефект від лазерної епіляції:

 • Бажано за 2 тижні до процедури не засмагати на пляжі або в солярії;
 • За 2-3 тижні слід перестати користуватися послугами воскової епіляції та не висмикувати волосся пінцетом;
 • Ділянки тіла, на яких буде проводитися процедура повинні бути чистими (не завдавати тональні креми, дезодоранти).

Після проведення лазерної епіляції потрібно трохи часу для відновлення шкіри. Тому, ми наполегливо рекомендуємо:

 • У перший день після процедури бажано не мочити оброблені ділянки тіла;
 • Протягом 2 тижнів після лазерної епіляції не відвідувати солярій;
 • Протягом 2-3 тижнів не видаляти волосся пінцетом або воском;
 • Утриматися від всіх видів хімічних пілінгів, в тому випадку, якщо процедура відбувалася на обличчі.

Що буде після процедури?

Ефективність лазерної епіляції доведена багаторічною практикою. Найсучаснішим та безпечним лазером для даної процедури є діодний лазер, який використовуємо ми.

Вже після першого сеансу епіляції знищується не менше 20% фолікулів волосся на оброблюваній ділянці тіла. При подальших процедурах результат зберігається, та кожен новий раз руйнується не менше 15-20% волосяних цибулин.

Процедуру епіляції повторюють до повного припинення росту волосся. Сама кількість необхідних процедур та інтервали між ними залежать від структури волосся пацієнта. Для різних ділянок тіла може вимагатися різна кількість повторень процедур, однак в середньому курс становить від 6 до 10 сеансів для жінок та від 8 до 12 для чоловіків при інтервалі в 3-5 тижнів.

Досягнутий результат зберігається надовго, але тим не менше волосяні фолікули мають властивість відновлюватися, термін зазвичай варіюється від 1 до 8 років – це як раз той період, на який ви можете забути слово «епіляція». Період відновлення фолікул залежить виключно від індивідуальних особливостей людини (гормональний фон в першу чергу).

Переваги діодної епіляції

Ефективність здійснених процедур лазерної епіляції безпосередньо залежить від апарату, на якому вони виконуються. На сьогоднішній день на ринку існує чотири розрізняються по довжині хвилі лазера:

 • Дiодний (810 – 940 нм)
 • Неодимовий (1060нм)
 • Олександритовий (755 нм)
 • Рубіновий (694 нм)
 1. Дiодний лазер вважається найбезпечнішим та ефективним, так як він не нагріває шкіру, що виключає появу опіків. Підходить для будь-якого фототипу шкіри та видаляє волосся різного кольору (крім сивого).
 2. Неодимовий лазер на відміну від діодного, впливає не на пігмент волосяних фолікул, а на їх клітини в активній фазі росту, він також застосовується для всіх типів шкіри, але його істотний недолік – це болісність під час процедури.
 3. Олександритовий лазер видаляє все волосся крім світлого та його застосування марно на смаглявій або загорілiй шкірі. Підвищений ризик отримання опіку після процедури.
 4. Рубіновий лазер вважається застарілою версією лазерної епіляції та видаляє тільки темне волосся.

Як впливає лазер?

Механізм дії діодного лазера заснований на впливі на пігмент фолікула (меланін) спрямованим пучком світлових хвиль. Правильно підібрана довжина хвилі лазера проникає на глибину 33 мм від поверхні шкіри та діє виключно на цибулини, не впливаючи при цьому на навколишні тканини.

Пігмент поглинає лазер, нагріваючи волосяні фолікули зсередини, руйнуючи судину волоса, в наслідок чого він припиняє здійснювати його живлення. Після цього волосся разом з коренем виходить на поверхню шкіри безболісно та на кілька років, до природного відновлення фолікула.

Кому показана лазерна епіляція

Епіляція дiодним лазером – це не тільки естетична краса а й спосіб значно спростити щоденні процедури по догляду за тілом. Існують випадки, коли така епіляція може бути єдиним рішенням для боротьби із зайвим волоссям, а класичні способи видалення волосся просто незастосовні через індивідуальнi особливостi конкретного пацієнта. Наприклад, якщо:

 • Швидкий ріст волосся;
 • Наявність врослого волосся (регулярно вростають);
 • Постійне роздратування після депіляції або гоління станком;
 • Часті висипання на шкірі та запалення волосяних фолікулів (фолікуліт).

У всіх описаних випадках лазерна епіляції допоможе позбутися вам від неприємних відчуттів, зайвого волосся та й значно спростить і полегшить вам життя.

Кому вона протипоказана!

Перед записом на процедуру обов’язково ознайомтеся з наведеними списком протипоказань, при яких епіляція лазером не допускається:

 • Порушення цілісності тканин в місцях проведення процедури;
 • Вагітність та період лактації;
 • Індивідуальна непереносимість лазера або підвищена чутливість до світла;
 • Гострі герпетичні висипання на шкірі;
 • Множинні родимки або новоутворення на тілі;
 • Цукровий діабет;
 • Онкологічнi захворювання;
 • Псоріаз;
 • Застосування гормональних препаратів.
Юхнова Віолета Єрвандівна
Лікар, косметолог. Фахiвець з лазерної епіляції

Косметолог-естетист. Спеціаліст з естетичної медицини та лазерними технологіями корекції зовнішності. Закінчила НМУ ім. Богомольця за спеціальністю “Стоматологія”. Сертифікований фахівець  з ін’єкційних методик.

Важливо!

Волосся не зникає відразу після процедури (випадання відбувається через 2-3 тижні; через 3 місяці після першої процедури «назавжди» йде 35-42% оброблениго волосся); через 3-4 тижні ріст волосся відновлюється (пов’язано з тим, що прокидаються сплячі фолікули замість зруйнованих та це означає, що треба робити наступну процедуру).

Крім того, протягом доби може зберігатися невелике почервоніння – в цьому випадку можна застосувати протизапальні та регенеруючі креми. Також фахівці не рекомендують вперше добу наносити на оброблені лазером ділянки такі засоби, як тональний крем, пудра та ін.

З приводу дати і часу проведення, звертайтеся до адміністрації.

Прокласти маршрут
Telegram 1
Viber 1
Vibermobile 1
Записатися на прийом
Заявку відправлено!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом