Powered by ZigaForm version 3.9.8.9.8
Ірпінь, вул. Тургенiвська 81

Пн-Нд з 10.00 до 19.00
Ср - вихідний

Акції Ціни

Послуги

Чистка обличчя

Шкіра – це дзеркало нашого організму та все що з ним відбувається так чи інакше відображається на ній. Жодна косметологічна процедура не може бути ефективно виконана без попередньої підготовки шкіри. Для того, щоб шкіру підготувати потрібно вдатися до ретельного її очищення. Чистка обличчя одна з найбільш затребуваних та частих процедур в естетичнiй косметології. На сьогоднішній день існує безліч різних способів очищення шкіри. Ми розповімо про найбільш ефективнi та поширенi методики, які виконуються в нашому  центрі.

Показання до проведення чисток:

 • Вугрова хвороба (акне) 1-2 ступеня тяжкості;
 • Себорея;
 • Розширені пори;
 • Гиперкератоз;
 • Жирна шкіра;
 • Тьмяний колір обличчя.

Протипоказання до проведення чисток:

 • Гострі дерматити;
 • Екземи;
 • Герпетичні висипання;
 • Демодекоз;
 • Цукровий діабет;
 • Вагітність;
 • Яскраво виражений купероз.
Механична чистка обличчя

Тривалість процедури: вiд 40 хв. до 90 хв.

Періодичність механічної чистки:

 • Жирна та комбінована шкіра – 2 рази на місяць
 • Нормальна шкіра – 1 раз на місяць
 • Суха шкіра – 1 раз на рік

Виконується мануально за допомогою рук косметолога та декількох спеціальних інструментів, які глибоко очищують шкіру. Сила та обробка кожної ділянки визначається індивідуально косметологом в залежності від ступеня забрудненості. Цей вид чистки вважається нехай часом і травматичним, але найефективнішим та глибоким. Суть механічної чистки – видалити всі запальні елементи шкіри, відкриті та закриті комедони, мілліуми, очистити пори. В середньому час процедури займає від 40 хвилин до двох годин. Все залежить від клінічної ситуації пацієнта. Після процедури шкіра може бути чутлива, може спостерігатися незначне почервоніння. Ні в якому разі не можна видаляти самостійно скоринки і взагалі торкатися до обличчя брудними руками.

Ультразвукова чистка обличчя

Тривалість процедури: 10-25 хв.

Рекомендований курс: можна проводити 1 раз на місяць.

Це чистка, яка виконується апаратним способом за допомогою ультразвуку. Даний метод очищення є щадним та дуже ефективним. Під дією ультразвуку відбувається не тільки очищення поверхневого шару епідермісу, а й збільшується температура тканин на 1 градус, що сприяє посиленого притоку крові. Прискорюються біохімічні реакції у шкірі, а також поліпшуються лімфооток, ліполіз та обмінні процеси. Підходить для будь-якого типу шкіри. Процедура займає від 10 до 25 хвилин. Ультразвукову чистку можна проводити регулярно 1 раз на місяць.

Комбінована чистка обличчя

Тривалість процедури: вiд 40 хв. до 90 хв.

Рекомендований курс: можна проводити 1 раз на місяць. За показаннями.

Даний вид чистки поєднує в собі механічну та ультразвукову. Процедура проходить абсолютно комфортно, без особливої травматизації тканин та підходить для будь-якого типу шкіри. Механічним шляхом, косметолог видаляє найбільш забруднені ділянки шкіри обличчя, а ультразвук ретельно очищає пори та виконує фізичний пілінг, видаляючи поверхневий шар епідермісу. Основною перевагою даної чистки є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також не тривалий період реабілітації.

Вартість послуг
Послуга
Час, хв
Ціна, грн
Механічна чистка
30-60
650
Механічна чистка + азелаїновий пілінг
50
1170   850
Ультразвукова чистка
25
650
Ультразвукова чистка обличчя + азелаїновий пілінг
45
1150   850
Комбінована чистка
25-45
700
Комбінована чистка обличчя + азелаїновий пілінг
50-60
1250   900
Ультразвуковая чистка зоны Декольте
20
450
Юхнова Віолета Єрвандівна
Лікар, косметолог. Фахiвець з лазерної епіляції

Косметолог-естетист. Спеціаліст з естетичної медицини та лазерними технологіями корекції зовнішності. Закінчила НМУ ім. Богомольця за спеціальністю “Стоматологія”. Сертифікований фахівець  з ін’єкційних методик.

До
Після

Механічна чистка обличчя.

Відгуки
Відгук про процедуру лазерної епіляції
Показати всі
Прокласти маршрут
Viber Viber
Viber
Viber
Записатися на прийом
Заявку відправлено!
Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом